09.12.2024 14:00
Комунальники дбають про чистоту в місті
Минулого тижня працівники КРБП «Зеленбуд» та КП «Титан» виконали значний обсяг робіт з утримання територій міста в належному стані. В роботах брали участь 12 одиниць техніки та 244 працівники.
Так, комунальники обрізали 17 дерев з автопідіймача, та кронували під природний вигляд понад 2000 дерев з землі.
Впродовж тижня працівники комунальних підприємств щодня очищали об’єкти від випадкового сміття на території площею 254 га (1 270 га протягом тижня). Також регулярно виконували інші заходи, серед яких очищення урн, збір та вивезення сміття й зеленої маси (90 т), а також твердих побутових відходів (близько 34 куб. м).
Поділитись
Дізнайтеся також
23/06/2026
Проводиться дослідження потреб переселенців
23/06/2026
Монтують сучасну модульну котельню
23/06/2026
Олімпійський день у Запоріжжі
23/06/2026
ЦНАПи надали понад 3,8 тисячі послуг
23/06/2026
Понад 2,3 тисячі звернень за тиждень
Усі новини