10.12.2024 08:30
Запорізькі кікбоксери показали вищий клас
З 6 по 8 грудня у Києві проходив відкритий Всеукраїнський турнір з кікбоксингу. Понад 800 учасників з різних куточків України прийняли участь у змаганнях, Запоріжжя на цьому турнірі представляли вихованці міської ДЮСШ «Майстер Січ».
За результатами змагань запорізькі спортсмени завоювали 4 нагороди в різних категоріях змагань. А саме:
Назар Гришко - "золото";
Ерік Уаров - "срібло";
Іван Кислухін - "срібло";
Даниїл Козиренко - "бронза".
Вітаємо спортсменів та їх досвідчених тренерів - викладачів Сергія Крупінова і Євгенія Малаховського зі спортивними здобутками турніру.
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Продовжуємо формувати міську ідентичність
24/06/2026
Розвиваємо освітній кіберпростір
24/06/2026
Працюють на конкретний результат для громади
24/06/2026
Рівні можливості для ветеранів
Усі новини