11.12.2024 10:00
Запорізькі спортсмени продовжують перемагати
Днями в обласному центрі відбувся відкритий чемпіонат міста Запоріжжя з українського рукопашу «Спас» у розділі «Боротьба навхрест». Змагання були присвячені Дню Збройних Сил України, і розпочалися з хвилини мовчання на знак пам’яті захисників, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
У змаганнях взяли участь 159 спортсменів – представники 11 команд. Вихованці ДЮСШ «Спас» показали гарну техніку та волю до перемоги. Завдяки наполегливій праці спортсменів та їхніх наставників юним спасівцям вдалося вибороти 18 перших місць, 19 - других і 20 - третіх.
Вітаємо переможців та їхніх тренерів–викладачів Володимира Бєлєнкова, Тетяну Пахомову, Олександру Мурцхваладзе, Жаклін Літаву з успішним виступом та бажаємо нових перемог.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/06/2026
Нові знання та досвід
26/06/2026
Допомога захисникам запорізького неба
26/06/2026
Вшанували пам'ять жертв війни в Україні
26/06/2026
Адаптована побутова техніка для ветеранів
26/06/2026
Паліативна допомога в Запоріжжі
Усі новини