28.02.2025 08:15
Комунальники «закрили» вікна у 6 будинках

За станом на 7:00 28 лютого встановлено, що внаслідок атаки російських БПЛА постраждали 3 багатоквартирних та 5 приватних будинків. У будинках вибито вікна, пошкоджено покрівлі. Згоріло три квартири. У під’їзді найбільш постраждалої багатоповерхівки відсутні газ та електрика.
Для усунення наслідків ворожого удару задіяні фахівці КП «Запоріжремсервіс», Міської спеціалізованої аварійно-рятувальної служби. КП «ЕЛУАШ», ДСНС.
Працюють спеціалісти районних адміністрацій, департаменту соціального захисту населення міської ради. Вони консультують мешканців пошкоджених будинків, фіксують пошкодження житла. Вже проанкетовано 16 людей. Допомогу надають благодійні організації.
Розгорнуто «Пункт незламності». Його роботу забезпечують 16 працівників освіти. В наявності достатній запас води. Було забезпечено 50 місць для сну. Тут люди можуть зігрітися, зарядити телефони та випити гарячі напої.
За станом на 7:00 28 лютого комунальники «закрили» вікна у 3 багатоквартирних та 3 приватних будинках. Використано 78 листів OSB.
Поділитись
Дізнайтеся також
03/06/2025
Розпочато додаткове знезараження питної води
02/06/2025
Комунальники продовжують ремонтні роботи
02/06/2025
Ремонтні роботи на мережах та котельнях
Усі новини