13.03.2025 15:30
У Заводському районі вивозять гілля
У Заводському районі продовжуються роботи з благоустрою. Зокрема з 7 по 13 березня проводилося кронування дерев, вивезення листя та гілля.
Кроновано 22 дерева на прибудинкових територіях. Вивезено 12 тон листя з вул. Павлокічкаської, 11, вул. Історичної, 10 тощо. Також вивезено 12 тон гілля з вул. Посадочної, 1 та інших адрес.
У планах на наступний тиждень продовження кронування дерев, вивезення листя та гілля.
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
Покіс трави у Хортицькому районі
22/06/2026
Ремонт доріг продовжується
22/06/2026
Комунальники доглядають за квітниками
22/06/2026
Як проходить благоустрій Хортицького району
20/06/2026
Муніципальна варта підбиває підсумки тижня
Усі новини