23.03.2025 15:00
Проанкетовано 370 мешканців пошкоджених будинків
Триває друга доба роботи всіх комунальних служб заради допомоги людям, будинки яких постраждали 21 березня від ворожої атаки.
Зав станом на зараз 370 мешканців міста звернулися із заявами щодо пошкоджень в оселях. Про це повідомила секретар міської ради Регіна Харченко.
Серед них майже сотня - пільговики, яким місто надасть по 15 тисяч гривень одноразової допомоги. Також майже три десятки внутрішньо переміщених осіб.
Поділитись
Дізнайтеся також
27/06/2026
Майже 200 громадян звернулися за допомогою
27/06/2026
«Закрито» вікна у 24 будинках
27/06/2026
До Дня Конституції України
27/06/2026
Першочергові роботи тривають
26/06/2026
«Закрито» вікна у 15 будинках
Усі новини