23.03.2025 17:00
Комунальники відремонтували покрівлі у 8 приватних будинках
зазнали два багатоквартирних будинки, дві приватних оселі. Пошкоджень також зазнали 28 багатоквартирних будинків. У них вибито вікна, пошкоджено лоджії та балкони. У 54 приватних оселях вибито вікна, також є пошкоджені покрівлі. Пошкоджені і нежитлові будівлі. Серед них дошкільний заклад.
Для усунення наслідків задіяні комунальники КП «Запоріжремсервіс», КП «ЕЛУАШ», КП «Водоканал», КП «Титан», КП «Запоріжміськсвітло», фахівці ДСНС, представники Міської спеціалізованої аварійно-рятувальної служби, спеціалісти районних адміністрацій та департаменту соціального захисту населення міської ради.
Комунальники «закривають» вибиті вікна, ремонтують покрівлі. За станом на 16:00 23 березня комунальники КП «Запоріжремсервіс» «закрили» вибиті вікна у 24 багатоквартирних та 24 приватних будинках. Використано 444 листа ОSB.
Проведено роботи з улаштування тимчасової покрівлі на 5 будинках приватного сектору. Виконано ремонт шиферної покрівлі на 5 будинках приватного сектору та улаштування шиферної покрівлі на 3 будинках. Використано 10 листів шиферу.
Роботи по усуненню наслідків ворожої атаки тривають.
Поділитись
Дізнайтеся також
29/06/2026
«Закрито» вікна у 16 будинках
29/06/2026
Поточний ремонт житлового фонду
29/06/2026
Ремонти на теплових мережах
29/06/2026
«Водоканал» відновлює водогони
29/06/2026
Роботи у Космічному районі тривають
Усі новини