11.04.2025 14:45
Як обмежено рух через греблю «Дніпрогесу»
За інформацією Патрульної поліції Запорізької оласті, з 12 квітня по 30 червня 2025 року рух автотранспорту через греблю Дніпровської ГЕС буде тимчасово обмежено на одній смузі
Для проведення ремонтних робіт планується перекриття окремих ділянок лише однієї з чотирьох смуг руху переїзду.
Повноцінно функціонуватимуть три смуги:
- дві смуги з правого на лівий берег;
- одна смуга з лівого на правий берег.
Альтернативні шляхи об’їзду: через Арковий міст о. Хортиця (вул. Величара - вул. Січі - вул. Антона Незоли. А також через Вантовий міст та міст Преображенського.
Поділитись
Дізнайтеся також
07/06/2026
У Запоріжжі відбувся Urban Street DAY 2.0
06/06/2026
Як працює релоковане пологове відділення
06/06/2026
Триває анкетування мешканців
05/06/2026
Відкрили новий простір для молоді
Усі новини