29.04.2025 09:00
Черговий успіх запорізьких веслувальників
Вдало завершилися Всеукраїнські відбіркові змагання серед юніорів та молоді до 23 років з веслування академічного для вихованців ДЮСШ «Локомотив», які проходили у Києві з 24 по 27 квітня.
Спортсмени дитячо-юнацької спортивної школи «Локомотив» відділення веслування академічного Владислав Гончар та Артем Куртов здобули золото змагань у класі човнів «2».
Пасічний Владислав посів 7 місце у класі човнів «1х», випередивши 26 спортсменів з інших областей.
Вітаємо наших переможців та їх тренерів-викладачів Олександра Ляпіна та Аліну Бондаренко.
Поділитись
Дізнайтеся також
25/06/2026
Чергові успіхи запорізьких спортсменів
23/06/2026
Олімпійські легенди Запоріжжя
23/06/2026
Олімпійський день у Запоріжжі
19/06/2026
«Шкільний м’яч» у Запоріжжі
Усі новини