19.05.2025 11:00
Продовжується обрізка дерев
Минулого тижня працівники КРБП «Зеленбуд» та КП «Титан» виконували роботи з благоустрою.
З 12 по 18 травня комунальники провели обрізку дерев по вулицях Лобановського, Миру, Слобідській, у парку Перемоги та Ландшафтному парку. Були видалені аварійні та сухостійні дерева по пр. Соборному в Дніпровському районі, вул. Слобідській в Олександрівському районі. Покосили траву на території близько 80 га.
Впродовж тижня продовжувалося очищення урн від сміття, підмітання доріжок, очищення зелених зон від опалого листя та випадкового сміття, видалення порослі дерев та кущів
Для виконання робіт з благоустрою впродовж тижня було залучено 14 одиниць техніки та 232 працівники.
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
Покіс трави у Хортицькому районі
22/06/2026
Ремонт доріг продовжується
22/06/2026
Комунальники доглядають за квітниками
22/06/2026
Як проходить благоустрій Хортицького району
20/06/2026
Муніципальна варта підбиває підсумки тижня
Усі новини