20.05.2025 09:00
Запорізький кікбоксер здобув бронзу Кубку Світу
У Туреччині завершився Кубок Світу з кікбоксингу. 2500 учасників змагань з 32 країн світу протягом чотирьох днів проводили спортивні поєдинки за чемпіонські титули у визначених категоріях змагань.
Запорізьку школу кікбоксингу у складі збірної команди України представляв вихованець ДЮСШ «Майстер Січ» - багаторазовий призер міжнародних змагань Микита Кітченко.
За результатами суддівської колегії у розділі «фул-контакт» Микита, поступившись єдиноборцю з Німеччини, виборов бронзову нагороду змагань та посів третю сходинку чемпіонського п’єдесталу!
Вітаємо запорізького спортсмена та тренера-викладача Ларису Березенко зі спортивними здобутками!
Поділитись
Дізнайтеся також
23/06/2026
Олімпійські легенди Запоріжжя
23/06/2026
Олімпійський день у Запоріжжі
19/06/2026
«Шкільний м’яч» у Запоріжжі
14/06/2026
Відбувся чемпіонат з рукопашу «Спас»
Усі новини