30.05.2025 13:10
Розглянули питання благоустрою
Відбулось чергове засідання робочої групи з питань комплексного благоустрою території міста Запоріжжя. У ньому взяли участь керівники районних адміністрацій, профільних департаментів, управлінь міської ради, комунальних підприємств.
Розглянули підсумки робіт з благоустрою в Олександрівському районі з 11 квітня по 30 травня 2025 року. Виконувалися роботи з ремонту, прибирання доріг та тротуарів, ліквідації «стихійних» звалищ, вивезення листя та гілля, обрізки зелених насаджень, покосу, видалення аварійних дерев, очищення опор тощо. До роботи було залучено комунальні підприємства «ЕЛУАШ», «Зеленбуд», «Запоріжміськсвітло», «Запоріжелектротранс», підрядників.
Також про роботи з виконання керуючими компаніями, ОСББ покосу на прибудинкових територіях доповів департамент з управління житлово-комунальним господарством міської ради. Було заслухано звіт адміністративної комісії при виконкомі щодо прийняття Постанов за протоколами «Інспекції з благоустрою» та «Муніципальної варти».
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
Покіс трави у Хортицькому районі
22/06/2026
Ремонт доріг продовжується
22/06/2026
Комунальники доглядають за квітниками
22/06/2026
Як проходить благоустрій Хортицького району
20/06/2026
Муніципальна варта підбиває підсумки тижня
Усі новини