13.06.2025 08:00
«Зелені» роботи у Заводському районі
Як повідомляє Заводська районна адміністрація, минулого тижня та території району були виконані такі роботи з благоустрою:
- видалення 8 дерев на прибудинковій території - вул. Посадочна, 28, 18;
- обрізка 8 дерев уздовж вулично-шляхової мережі по вулиці Фундаментальній;
- вивезення 17 тонн опалого листя з вулиці Республіканської, 76 та 28 тонн обрізаного гілля з вулиці Фінальної.
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
Покіс трави у Хортицькому районі
22/06/2026
Ремонт доріг продовжується
22/06/2026
Комунальники доглядають за квітниками
22/06/2026
Як проходить благоустрій Хортицького району
20/06/2026
Муніципальна варта підбиває підсумки тижня
Усі новини