14.06.2025 11:30
Триває відновлення газопостачання
Внаслідок атаки 30 споживачів наразі очікують повернення газопостачання в домівки. Про це повідомила секретар міської ради Регіна Харченко.
Зранку постраждала газова мережа – деформовано газопровід. Аварійну ситуацію локалізували.
Газопроводи в епіцентрі вибухів вже обстежено. Наступний етап – додаткова перевірка димо-вентиляційних каналів. Потім – отримання дозволу відповідних служб і відновлення розподілу газу.
Секретар міської ради подякувала за оперативність всім оперативно-рятувальним та комунальним службам міста.
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Ліцей "Захисник" оголошує набір на навчання
24/06/2026
Працюють на конкретний результат для громади
24/06/2026
Триває опитування щодо перейменування скверу
Усі новини