28.07.2025 09:45
Продовжуються роботи на тепломережах
Фахівці концерну «Міські теплові мережі» продовжують виконувати планові та аварійні ремонтні роботи на об’єктах теплопостачання. Протягом минулого тижня власними силами підприємства здійснено значний обсяг технічних заходів.
Зокрема, комунальники виконали заміну понад 350 м трубопроводів опалення на ділянках теплових мереж у різних районах міста. Також виконано заміну 11 одиниць запірної арматури.
Крім того, тривають роботи на котельнях та насосних станціях. Проведено заміну сальникового компенсатора на одному з ключових об’єктів системи.
Концерн «МТМ» і надалі продовжує системну роботу з модернізації теплового господарства, аби забезпечити мешканцям міста комфортні умови в осінньо-зимовий період.
Поділитись
Дізнайтеся також
23/06/2026
Відновлюють житловий фонд міста
22/06/2026
Першочергові роботи виконано
22/06/2026
«Закрито» вікна у 9 будинках
22/06/2026
Триває ліквідація наслідків ударів
21/06/2026
Першочергові роботи виконано
Усі новини