01.08.2025 15:15
Демонтовано 28 рекламних конструкцій
В місті поменшало дивних банерів і захаращених фасадів. Це результат роботи Інспекції з благоустрою.
Що зроблено за тиждень:
Демонтовано 28 рекламних конструкцій, зокрема 4 – на проспекті Соборному. Це були незаконні або аварійні об’єкти.
Видано 32 вимоги підприємствам, установам і мешканцям – щодо прибирання, скошування трави, ремонту огорож і вивезення сміття.
Складено 2 адміністративних протоколи за систематичне порушення Правил благоустрою (ст. 152 КУпАП).
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
Як працюватиме транспорт 23 червня
22/06/2026
Покіс трави у Хортицькому районі
22/06/2026
Діти Захисників відвідали аквакомплекс
22/06/2026
Ремонт доріг продовжується
22/06/2026
Попередження про вибухові роботи
Усі новини