02.09.2025 10:15
Запорізький боксер здобув срібло Чемпіонату України
У Хмельницькому завершився Чемпіонат України з боксу серед юнаків та дівчат.
Запоріжжя гідно представив вихованець дитячо-юнацької спортивної школи «Локомотив» Єгор Ібраімов.
Юний спортсмен провів п’ять напружених боїв, у чотирьох з яких здобув перемогу над суперниками. За підсумками змагань Єгор посів друге місце у ваговій категорії до 48 кг та виборов срібну нагороду.
До змагань спортсмена підготував тренер Артур Беладзе.
Поділитись
Дізнайтеся також
23/06/2026
Олімпійські легенди Запоріжжя
23/06/2026
Олімпійський день у Запоріжжі
19/06/2026
«Шкільний м’яч» у Запоріжжі
14/06/2026
Відбувся чемпіонат з рукопашу «Спас»
Усі новини