03.09.2025 10:45
Завершується підготовка до опалювального сезону
78% житлових будинків у Запоріжжі вже готові до опалювального сезону. Опалення буде запущено тоді, коли середньодобова температура дорівнюватиметься 8 градусам. Про це повідомила секретар міської ради Регіна Харченко.
Підготовка йде за планом у всіх сферах:
- Житловий фонд – готові 3439 будинків. Відремонтовано понад тисячу систем тепла, води й електропостачання, 146 покрівель. До 15 вересня завершимо заповнення всіх систем теплом.
- Соціальна сфера – підготовка закладів освіти виконана на 81%, медичних установ – на 79%. Це означає, що школи, садочки та лікарні зможуть працювати у стабільних умовах.
- Тепло – концерн «Міські теплові мережі» готовий на 84%. Підготовлено 49 котелень і 11 центральних теплових пунктів, замінено майже 4 км тепломереж.
- Вода – КП «Водоканал» готовий на 78%. Виконано ремонт і заміну понад 2,8 км мереж, відремонтовано десятки колодязів і споруд.
- Комунальники щодня працюють у дворах, на дахах і в підвалах. Усі заплановані роботи будуть завершені вчасно, аби запоріжці увійшли в опалювальний сезон у теплих і безпечних умовах, - зазначила Регіна Харченко.
Поділитись
Дізнайтеся також
22/11/2025
Вшанували пам’ять жертв Голодоморів
22/11/2025
Обговорюємо напрямки співпраці з Норвегією
22/11/2025
Родині Малєєвих вручили ключі від будинку
22/11/2025
«Закриті» вікна у 5 багатоповерхівках
21/11/2025
Комунальники продовжують «закривати» вікна
Усі новини