19.09.2025 08:30
Олександрівська райадміністрація звітує
Районна адміністрація по Олександрівському району продовжує забезпечувати організацію заходів з благоустрою території району та підтримання належного санітарного стану внутрішньоквартальних територій.
З 12 по 18 вересня проводилося видалення аварійних дерев на прибудинкових території по вулицях Козачій, 45, 49; Поштовій, 165. Виконувався покіс трави на внутрішньоквартальних територіях на вулицях Дніпровській, 2, 4, 4a; Запорізькій, 26; Фортечній, 1. 1a, 3;
Виконувався ремонт елементів дитячих та спортивних майданчиків по вулицях Вишневій, 42a; Гоголя, 85.
Опрацьовано та вирішено позитивно 6 звернень громадян з питань життєзабезпечення міста, що надійшли на розгляд районної адміністрації з міського «Контакт Центру 1580».
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
Покіс трави у Хортицькому районі
22/06/2026
Ремонт доріг продовжується
22/06/2026
Комунальники доглядають за квітниками
22/06/2026
Як проходить благоустрій Хортицького району
20/06/2026
Муніципальна варта підбиває підсумки тижня
Усі новини