22.09.2025 08:30
Продовжується благоустрій Хортицького району
З 18 по 20 вересня у Хортицькому районі тривали роботи з благоустрою. За інформацією районної адміністрації, проведено толоки на Хортицькому шосе та у парку Героїв Національної гвардії України.
Проводилися ручне та механізоване прибирання, збір сміття по району.
Виконувалося фрезерування дороги на вул. Новобудов.
Проведено покіс трави на вул. Героїв 93-ї бригади.
Виконано прибирання і розпочато ремонт дитячих майданчиків на вул. Хортицьке шосе, 20.
Виконано прибирання зупинок громадського транспорту та доріг, очищення урн від сміття. Триває фарбування зупинок громадського транспорту.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/06/2026
Обговорили питання благоустрою
26/06/2026
Підтримують порядок у Космічному районі
26/06/2026
Шевченківська райадміністрація звітує
25/06/2026
У Заводському районі триває благоустрій
25/06/2026
Естетика та безпека дорожнього руху
Усі новини