23.09.2025 08:30
«Зеленбуд» і «Титан» звітують про виконані роботи
Минулого тижня комунальне ремонтно-будівельне підприємство «Зеленбуд» та КП «Титан» дбали про належний санітарний стан територій міста, задіявши 19 одиниць техніки та 242 працівників.
Загалом за планом комунальники покосили 48 га по вул. Героїв 55-ї бригади, вул.Чумаченка, вздовж Набережної магістралі, у скверах на майдані Волі та Чорнобильців, а також на територіях парків «Дубовий Гай», Перемоги, Енергетиків та Металургів ім. В.А. Сацького.
Крім того, видалили дерева на вул. В'ячеслава Зайцева, вул. Запорізькій, вул. Українській.
Також «титанівці» та «зеленбудівці» щоденно очищали урни від сміття, підмітали садові (пішохідні) доріжки, прибирали випадкове сміття та видаляли порослі дерев та кущів.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/06/2026
Шевченківська райадміністрація звітує
25/06/2026
У Заводському районі триває благоустрій
25/06/2026
Естетика та безпека дорожнього руху
25/06/2026
Наведення ладу в старому місті
25/06/2026
Продовжуємо благоустрій Хортицького району
Усі новини