24.09.2025 10:30
Запорізькі веслувальники – призери Чемпіонату України
Вихованці ДЮСШ «Локомотив» вибороли бронзові нагороди.
У Києві відбувся Чемпіонат України з академічного веслування серед молоді віком до 23 років. У змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени з різних регіонів країни, серед яких вихованці запорізької ДЮСШ «Локомотив» Владислав Гончар та Артем Куртов.
Обидва спортсмени є членами національної збірної України та кандидатами у майстри спорту. У напруженому фіналі вони показали високий рівень підготовки та вибороли бронзові медалі, вкотре підтвердивши престиж запорізької школи академічного веслування.
Підготували спортсменів тренери Аліна Бондаренко й Олександра Ляпіна.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/06/2026
Паліативна допомога в Запоріжжі
26/06/2026
Конституція України — 30 років
25/06/2026
Чергові успіхи запорізьких спортсменів
25/06/2026
У ботнічному саду з’явилася сенсорна стежка
25/06/2026
30 років Конституції України
Усі новини