10.11.2025 10:50
Приводять до ладу мережі водопостачання
КП «Водоканал» систематично обслуговує та модернізує міські мережі для того, аби підвищити надійність систем і вдосконалити якість водопостачання до житлових будинків.
Протягом тижня працівники підприємства виконали ремонтно-відновлювальні роботи на магістральних мережах холодного водопостачання у кількох районах міста.
Зокрема, фахівці замінили понад 390 метрів трубопроводу та встановили п’ять одиниць нової запірної арматури. Роботи проводилися власними силами підприємства для усунення аварійних ситуацій і стабілізації водопостачання в оселях містян.
Під час проведення ремонтів у низці будинків тимчасово зупинили подачу води. Після завершення робіт водопостачання відновили у повному обсязі.
Поділитись
Дізнайтеся також
25/06/2026
Наведення ладу в старому місті
25/06/2026
Триває обслуговування житлового фонду
25/06/2026
Продовжуємо благоустрій Хортицького району
25/06/2026
Першочергові роботи виконано
Усі новини