01.01.2026 13:00
Виділили кошти на охорону довкілля
На засіданні 34 сесії Запорізької міської ради депутати затвердили цільову програму «Про фінансування природоохоронних заходів за рахунок екологічних надходжень» на 2026 рік.
Згідно з Програмою, на озеленення міста, модернізацію інфраструктури, моніторинг повітря та ліквідацію наслідків руйнувань внаслідок бойових дій планується розподілити 30 млн грн.
Так, в різних районах Запоріжжя протягом наступного року висадять понад півтори тисячі зелених насаджень - уздовж вулично-шляхової мережі, а також в парках, в скверах та зелених зонах міста.
Для моніторингу якості повітря встановлять 5 автоматизованих індикативних пунктів спостережень.
Для вивезення будівельних відходів і демонтажу аварійних конструкцій придбають самоскид та телескопічний автопідйомника. Придбають спецтехніку й для обслуговування мобільних (біо) туалетних кабін, які розташовані на територіях загального користування.
У планах на 2026 рік - модернізація каналізаційних насосних станцій та мереж КП «Водоканал».
Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок надходжень до міського бюджету екологічного податку, грошових стягнень за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності.
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
Ремонт доріг продовжується
22/06/2026
Попередження про вибухові роботи
22/06/2026
Кожна історія має значення
22/06/2026
Комунальники доглядають за квітниками
22/06/2026
Як проходить благоустрій Хортицького району
Усі новини