25.12.2025 09:00
Благоустрій Шевченківського району
Минулого тижня, з 19 по 24 грудня, відповідно до укладених договорів з виконавцями послуг провели:
- обрізку та звалювання дерев по вул. Чарівній, 40а, 42 і по вул. Пархоменка, 8–10, 16;
- ліквідацію стихійних звалищ по вул. Чарівній, 131, 153, 153а, 153б;
- прибирання підземних переходів та пішохідних тунелів на вул. Магістральній;
- вивезення сезонного сміття, а саме гілля та опалого листя з вулиць Омельченка, Деповської та Магістральної.
Фахівці КП «ЕЛУАШ» протягом зазначеного періоду очистили від наносного ґрунту та сміття дороги та тротуари по вул. Шевченка.
Поділитись
Дізнайтеся також
09/06/2026
Понад 700 звернень через обстріли
09/06/2026
Благоустрій міста: комунальники звітують
09/06/2026
«Зелені» роботи комунальників
08/06/2026
Як проходить благоустрій Хортицького району
07/06/2026
«Муніципальна варта» підбиває підсумки тижня
Усі новини