02.01.2026 12:10
Триває ліквідація наслідків ударів
Внаслідок російської атаки у ніч з 1 на 2 січня постраждали будинки та нежитлові будівлі у двох районах міста. Станом на 12:00 2 січня встановлено, що у 14 багатоповерхівках вибито вікна, пошкоджено балкони. Також пошкодження отримали нежитлові будівлі.
Представники районних адміністрацій продовжують обстеження прилеглих територій з метою виявлення пошкоджених об’єктів.
Для усунення наслідків ударів задіяні фахівці КП «Запоріжремсервіс», ДСНС, Міської спеціалізованої аварійно-рятувальної служби та рятувально-водолазної служби, КП «ЕЛУАШ», КП «Титан», КРБП «Зеленбуд», КП «Запоріжміськсвітло», КУ «Інститут розвитку міста», «Міжнародний аеропорт Запоріжжя», спеціалісти районної адміністрації, управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради, департаменту соціального захисту населення міської ради, представники Національної поліції. Допомогу надають благодійні організації.
Загалом працюють 129 людей та 29 одиниць техніки.
КП «Запоріжремсервіс» «закриває» вікна у багатоквартирних житлових будинках. Важливо зробити це якнайшвидше. Також комунальники збирають та вивозять будівельне сміття, демонтують пошкоджені конструкції.
Станом на 12:00 2 січня КП «Запоріжремсервіс» виконуються роботи по закриттю вікон у 4 багатоквартирних житлових будинках. Використано 77 листів OSB.
Поділитись
Дізнайтеся також
02/01/2026
Шевченківська райадміністрація звітує
02/01/2026
Мінна небезпека не минула
02/01/2026
Проанкетовано понад 30 людей
02/01/2026
Міські служби ліквідовують наслідки атаки
Усі новини