10.01.2026 10:30
Інспекція з благоустрою продовжує наводити лад у місті
Протягом тижня видано 25 вимог щодо усунення порушень. 18 із них виконано, решта перебуває на контролі до повного виконання.
Також демонтовано 13 рекламних засобів, розміщених із порушенням вимог законодавства. Роботи з впорядкування міського простору тривають.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/06/2026
Благоустрій Хортицького району
26/06/2026
Обговорили питання благоустрою
26/06/2026
Підтримують порядок у Космічному районі
26/06/2026
Шевченківська райадміністрація звітує
25/06/2026
У Заводському районі триває благоустрій
Усі новини