07.02.2026 11:15
Муніципальна варта підбиває підсумки тижня
Інспектори провели 3 рейди проти стихійної торгівлі, за результатами яких складено 7 протоколів за ст. 152 КУпАП.
Найбільше порушень зафіксовано у Дніпровському районі — 4 протоколи.
По 1 протоколу складено в Олександрівському, Шевченківському та Хортицькому районах.
У Вознесенівському, Заводському та Космічному — порушень не виявлено.
За тиждень опрацьовано 4 звернення громадян: 2 — через міський контакт-центр 15-80 та 2 письмові скарги, що надійшли поштою.
На постійній основі триває перевірка модульних укриттів у Шевченківському та Космічному районах.
Також працівники Муніципальної варти бралі участь у ліквідації наслідків ворожих обстрілів.
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
Покіс трави у Хортицькому районі
22/06/2026
Ремонт доріг продовжується
22/06/2026
Комунальники доглядають за квітниками
22/06/2026
Як проходить благоустрій Хортицького району
20/06/2026
Муніципальна варта підбиває підсумки тижня
Усі новини