09.02.2026 10:00
Догляд парків у зимовий період
Комунальники продовжують виконувати роботи з благоустрою у парках та скверах міста.
Впродовж минулого тижня, з 2 по 8 лютого при виконанні робіт було залучено 16 одиниць техніки та 239 працівників.
Так, працівники КРБП «Зеленбуд» та КП «Титан» виконали роботи з приведення території міста до належного санітарного стану.
Проведено обрізку дерев у Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий Гай», а також у парках «Придніпровський» (по вул. С. Синенка), Металургів ім. В.А. Сацького, по вул. Л. Жаботинського, пл. Фестивальна, вул. Патріотична, вул. Дніпровське шосе, вул. Шкільна та ін.
Здійснено санітарний догляд закріплених територій: очищення урн від сміття, підмітання садових та пішохідних доріжок, випадкового сміття, видалення порослі дерев та кущів.
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
Покіс трави у Хортицькому районі
22/06/2026
Ремонт доріг продовжується
22/06/2026
Комунальники доглядають за квітниками
22/06/2026
Як проходить благоустрій Хортицького району
20/06/2026
Муніципальна варта підбиває підсумки тижня
Усі новини