23.02.2026 09:30
Триває демонтаж незаконних тимчасових споруд
На вулиці Василя Сергієнка, 13 у Хортицькому районі демонтовано незаконну тимчасову споруду згідно з рішенням виконавчого комітету міської ради.
Власник мав час на демонтаж самовільно встановленої споруди однак не відреагував на відповідні повідомлення. У результаті було виконано її примусовий демонтаж.
Демонтаж було виконано силами КП «ЕЛУАШ» у взаємодії з департаментом муніципального управління міської ради. Охорону громадського порядку забезпечувала «КП «Муніципальна варта».
Поділитись
Дізнайтеся також
25/06/2026
Продовжуємо благоустрій Хортицького району
22/06/2026
Покіс трави у Хортицькому районі
22/06/2026
Ремонт доріг продовжується
22/06/2026
Комунальники доглядають за квітниками
22/06/2026
Як проходить благоустрій Хортицького району
Усі новини