04.03.2026 12:40
Зі світлом у кожному районі
Протягом місяця бригади КП «Запоріжміськсвітло» працювали в різних районах міста — лагодили освітлення, відновлювали мережі та реагували на звернення мешканців.
Упродовж лютого фахівці виконали низку робіт:
- замінили 181 лампу та 42 світильники;
- відремонтували 262 світильники;
- відновили 570 прольотів повітряних і 37 прольотів кабельних ліній;
- відремонтували 88 шаф зовнішнього освітлення;
- привели до ладу 104 дорожні знаки;
- відновили 1 світлофор;
- очистили 380 опор від оголошень.
Місто дякує комунальникам за щоденну працю, завдяки якій у місті чисто, світло й комфортно.
Поділитись
Дізнайтеся також
25/06/2026
У Заводському районі триває благоустрій
25/06/2026
Першочергові ремонтні роботи тривають
25/06/2026
Естетика та безпека дорожнього руху
25/06/2026
Наведення ладу в старому місті
25/06/2026
Триває обслуговування житлового фонду
Усі новини