05.03.2026 10:15
Триває обрізка дерев
Фахівці комунальних підприємств продовжують роботи з благоустрою територій у Заводському районі.
Зокрема, протягом тижня комунальні служби виконували обрізку дерев уздовж вулично-шляхової мережі по вулиці Запоріжбудівській. Загалом було обрізано 20 дерев.
Роботи з утримання зелених насаджень триватимуть і на наступному тижні. Заплановано обрізку дерев уздовж вулично-шляхової мережі по вулиці Палокічкаській та на інших локаціях.
Поділитись
Дізнайтеся також
25/06/2026
У Заводському районі триває благоустрій
25/06/2026
Естетика та безпека дорожнього руху
25/06/2026
Наведення ладу в старому місті
25/06/2026
Продовжуємо благоустрій Хортицького району
22/06/2026
Покіс трави у Хортицькому районі
Усі новини