05.03.2026 10:30
Медаль з Чемпіонату з дзюдо
Запорізька дзюдоїстка виборола медаль чемпіонату України.
Днями у Чернівцях відбувся Чемпіонат України з дзюдо U-21. У змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів із 23 областей.
Запоріжжя на турнірі представила вихованка ДЮСШ «Кристал» Діана Туз. За підсумками поєдинків спортсменка здобула бронзову медаль чемпіонату.
Місто вітає Діану та її тренера Андрія Безсмертного, бажає нових перемог на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.
Поділитись
Дізнайтеся також
25/06/2026
Прозорий захист від уламків скла
25/06/2026
У ботнічному саду з’явилася сенсорна стежка
25/06/2026
30 років Конституції України
Усі новини