08.03.2026 12:00
Засідання Ради жінок загиблих Героїв у Хортицькому районі
У Хортицькому районі відбулося засідання Ради жінок загиблих Героїв при районній адміністрації. Це вже друге засідання Ради у 2026 році.
Під час зустрічі було прийнято нових членкинь до складу Ради, а також обговорено питання подання кандидатур на відзнаку «Жіноче серце». Окрему увагу приділили поточним питанням та проблемам, які сьогодні хвилюють жінок, що втратили своїх рідних на війні.
Голова районної адміністрації Сергій Ільченко привітав учасниць засідання зі святом та подякував їм за силу духу, витримку і гідність. Побажав жінкам не втрачати сили та віри, підтримувати одна одну.
Поділитись
Дізнайтеся також
25/06/2026
Прозорий захист від уламків скла
25/06/2026
У ботнічному саду з’явилася сенсорна стежка
25/06/2026
30 років Конституції України
25/06/2026
Першочергові ремонтні роботи тривають
Усі новини