09.03.2026 17:00
Першочергові роботи виконані
У результаті ворожих ударів 9 березня постраждали житлові будинки у Шевченківському та Хортицькому районах міста.
Фахівці районних адміністрацій обстежили прилеглі території, щоб виявити всі пошкоджені об’єкти.
У Хортицькому районі зафіксовано пошкодження 2 багатоповерхівок. У будинках вибито вікна, пошкоджено балкони. У Шевченківському районі у 3 приватних оселях вибито вікна, пошкоджено двері, покрівлі.
Для усунення наслідків удару задіяні фахівці КП «Запоріжремсервіс», ДСНС, Міської спеціалізованої аварійно-рятувальної служби, спеціалісти районних адміністрацій, управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради, департаменту соціального захисту населення міської ради, представники Національної поліції.
КП «Запоріжремсервіс» виконано роботи по «закриттю» вікон у 2 багатоквартирних та 3 приватних будинках. Використано 16 листів OSB.
Першочергові роботи виконані. Надалі КП «Запоріжремсервіс» виконуватиме роботи у разі надходження додаткових звернень мешканців до міського контакт-центру 15-80.
Поділитись
Дізнайтеся також
13/05/2026
Ще 85 дзвіночків підняли на «Дереві пам’яті»
12/05/2026
У Заводському районі оновлюють тепломережу
12/05/2026
Оновили 270 метрів мереж
12/05/2026
Щотижневі роботи «Водоканалу»
11/05/2026
Ремонтують дахи багатоповерхівок
Усі новини