09.03.2026 16:50
305 Пунктів незламності: як місто допомагало пережити зиму
Ця зима була справді непростою. Перебої зі світлом, холод, тривоги — усе це стало випробуванням для міста. Але завдяки злагодженій роботі комунальних служб, рятувальників, освітян, волонтерів і всіх, хто був поруч, Запоріжжя вистояло.
У місті працювало 305 Пунктів незламності, з них 152 — на базі закладів освіти. Там можна було зігрітися, зарядити телефони, випити гарячого чаю та просто відчути підтримку.
З настанням тепла вони перейшли у режим готовності — у разі потреби вони знову швидко відкриються для людей.
Щира подяка кожному, хто цієї зими працював заради безпеки й підтримки людей. Окрема вдячність — нашим освітянам, які забезпечували роботу Пунктів незламності та допомагали містянам у складні моменти.
Поділитись
Дізнайтеся також
25/06/2026
Прозорий захист від уламків скла
25/06/2026
У ботнічному саду з’явилася сенсорна стежка
25/06/2026
30 років Конституції України
25/06/2026
Першочергові ремонтні роботи тривають
Усі новини