26.03.2026 11:15
«Зелені» роботи у Заводському районі
Як повідомляє Заводська районна адміністрація, за останній тиждень на території району були виконані такі роботи з благоустрою:
- вивезення 216 тонн опалого листя з вулиць Республіканської, Демократичної, Радіаторної та ін.;
- ліквідація стихійних звалищ, зокрема з вул. Платона Майбороди – загалом вивезено 38 тонн сміття;
- обрізка 19 дерев на прибудинкових територіях по вул. Історичній, 31, Мирослава Симчича, 69 та ін.
Наступного тижня весняні роботи з прибирання продовжаться на вулицях Павлокічкаській, Миколи Рибнікова, Перспективній, Чернівецькій та інших.
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
Покіс трави у Хортицькому районі
22/06/2026
«Закрито» вікна у 9 будинках
22/06/2026
Ремонт доріг продовжується
22/06/2026
Комунальники доглядають за квітниками
22/06/2026
Як проходить благоустрій Хортицького району
Усі новини