30.03.2026 09:00
«Зелені» роботи комунальників
Протягом минулого тижня, з 23 по 29 березня, фахівці КРБП «Зеленбуд» та КП «Титан» доглядали за зеленими зонами міста, а саме:
- видалили аварійні та сухостійні дерева на вулицях Леоніда Жаботинського, Михайла Гончаренка, Гоголя, Басейній, на площі Фестивальній;
- провели санітарну обрізку дерев на вулицях Чарівній та Магістральній, у сквері по вул. Авраменка.
Крім того, комунальники очищали урни від сміття, а зелені зони від опалого листя та випадкового сміття, підмітали садові (пішохідні) доріжки, видаляли порослі дерев та кущів.
Під час виконання робіт було задіяно 14 одиниць техніки та 233 працівника.
Поділитись
Дізнайтеся також
25/06/2026
У Заводському районі триває благоустрій
25/06/2026
Першочергові ремонтні роботи тривають
25/06/2026
Естетика та безпека дорожнього руху
25/06/2026
Наведення ладу в старому місті
25/06/2026
Триває обслуговування житлового фонду
Усі новини