12.04.2026 12:30
Демонтовано 23 рекламних засоби
Інспекція з благоустрою продовжує впорядковувати міський простір.
За тиждень фахівці забезпечили демонтаж 23 рекламних засобів, які були розміщені з порушенням вимог законодавства.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/06/2026
Благоустрій Хортицького району
26/06/2026
Обговорили питання благоустрою
26/06/2026
Підтримують порядок у Космічному районі
26/06/2026
Шевченківська райадміністрація звітує
25/06/2026
У Заводському районі триває благоустрій
Усі новини