14.04.2026 16:30
Щодо роботи комунального транспорту
Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради повідомляє, що з метою забезпечення доступності послуг міського транспорту для всіх верств населення, зокрема найуразливіших, у Дні пам’яті, з 15 по 21 квітня, буде організовано безоплатні перевезення за всіма маршрутами міського комунального авто- та електротранспорту.
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
Попередження про вибухові роботи
22/06/2026
Кожна історія має значення
22/06/2026
OPEN CALL для науковців та письменників
22/06/2026
Муніципальні автобуси на 100% безабр’єрні
21/06/2026
Відзначили День батька
Усі новини