20.04.2026 12:00
«Зелені» роботи у розпалі
Фахівці запорізьких комунальних підприємств «Зеленбуд» та «Титан» протягом минулого тижня працювали на зелених зонах міста, підтримуючи належний санітарний та естетичний стан парків, скверів і квітників. А саме з 13 по 19 квітня:
- звалювали дерева на вулицях Гуляйпільській, Кустанайській, Академіка Весніна;
- прополювали квітники на бульварі Марії Примаченко та інших локаціях;
- очищали урни від сміття, підмітали пішохідні доріжки;
- видаляли порослі дерев та кущів.
Поділитись
Дізнайтеся також
23/06/2026
У Запоріжжі лагодять водогони
23/06/2026
Монтують сучасну модульну котельню
23/06/2026
Відновлюють житловий фонд міста
22/06/2026
Першочергові роботи виконано
Усі новини