26.04.2026 12:05
Демонтовано 18 рекламних засобів
Інспекція з благоустрою продовжує впорядковувати міський простір.
За тиждень фахівці забезпечили демонтаж 18 рекламних засобів, які були розміщені з порушенням вимог законодавства.
Поділитись
Дізнайтеся також
08/06/2026
Як проходить благоустрій Хортицького району
07/06/2026
«Муніципальна варта» підбиває підсумки тижня
05/06/2026
Триває боротьба зі «стихійною» торгівлею
05/06/2026
Впорядкування у Космічному районі
05/06/2026
«Зелені» роботи у Заводському районі
Усі новини