26.04.2026 17:20
Комунальники ліквідовують наслідки негоди
У різних районах міста через негоду повалені дерева — до контакт-центру вже надійшло понад 20 звернень
Комунальні служби працюють на локаціях: розчищають території, прибирають гілля та забезпечують проїзд і прохід.
Повідомити про повалені дерева або небезпечні ділянки можна через контакт-центр 15-80.
Поділитись
Дізнайтеся також
08/06/2026
Оновлення систем водопостачання
08/06/2026
Концерн «МТМ» інформує
08/06/2026
Відремонтували майже 200 кв. м покрівель
08/06/2026
Як проходить благоустрій Хортицького району
07/06/2026
Першочергові ремонтні роботи завершено
Усі новини