27.04.2026 11:00
Весняні роботи у розпалі
Фахівці комунальних підприємств «Зеленбуд» та «Титан» протягом минулого тижня працювали на зелених зонах міста, підтримуючи належний санітарний та естетичний стан парків, скверів і квітників. А саме з 20 по 26 квітня:
- звалювали дерева на бульварі Вінтера, вулицях Південноукраїнській, Поштовій та інших;
- пропололи квітники на площі Митців, у парку по вул. Нагнибіди\вул. Володимира Українця, на вул. Автозаводській та інших локаціях;
- викосили траву на понад 30 га зелених зон;
- очищали урни від сміття, підмітали пішохідні доріжки;
- видаляли порослі дерев та кущів.
При виконанні робіт було задіяно 16 одиниць техніки та 242 працівника.
Поділитись
Дізнайтеся також
07/06/2026
«Муніципальна варта» підбиває підсумки тижня
07/06/2026
Зафіксовано пошкодження 7 будинків
07/06/2026
«Закрито» вікна у 16 будинках
06/06/2026
«Закрито» вікна у 4 багатоповерхівках
06/06/2026
Комунальники «закривають» вибиті вікна
Усі новини