11.05.2026 11:30
Тримають місто в чистоті
Запорізькі комунальні підприємства продовжують роботи з благоустрою та приведення територій міста до належного санітарного стану. Упродовж тижня фахівці КРБП «Зеленбуд» та КП «Титан» виконали комплекс робіт з догляду за зеленими зонами та громадськими місцями.
Працівники підприємств проводили звалювання аварійних дерев, зокрема по вул. Краєвидній. Також комунальники пропололи квітники на бульварі Шевченка, проспекті Металургів, вулиці Сергія Синенка та інших територіях. За тиждень у місті викосили понад 90 гектарів територій.
Крім того, працівники очищували урни від сміття, підмітали пішохідні доріжки, прибирали випадкове сміття, а також видаляли поросль дерев і кущів.
До робіт залучили 16 одиниць спецтехніки та 240 фахівців.
Поділитись
Дізнайтеся також
27/06/2026
Муніципальна варта підбиває підсумки тижня
26/06/2026
Благоустрій Хортицького району
26/06/2026
Обговорили питання благоустрою
26/06/2026
Підтримують порядок у Космічному районі
26/06/2026
Шевченківська райадміністрація звітує
Усі новини