14.05.2026 15:30
Отримали допомогу від партнерів
Запоріжжя отримало 35 дизельних генераторів від міжнародних партнерів. Обладнання передали для забезпечення стабільної роботи міських лікарень, комунальних служб та соціальних установ в умовах можливих відключень електроенергії.
Генератори отримали міські лікарні, заклади освіти, установи культури та спорту, Департамент з питань ветеранської політики, Запорізька міська рятувально-водолазна служба, а також КП «Водоканал», яке забезпечує роботу систем водопостачання та водовідведення міста.
Обладнання використовуватимуть як резервні джерела живлення для об’єктів критичної та соціальної інфраструктури, які мають працювати безперебійно навіть під час аварійних чи стабілізаційних відключень електроенергії.
Допомогу Запоріжжю надало Федеральне агентство з технічної допомоги Німеччини о Bundesanstalt Technisches Hilfswerk (THW) за сприяння Запорізької обласної військової адміністрації.
Передане обладнання допоможе забезпечити безперервну роботу важливих міських служб та підвищити стійкість інфраструктури Запоріжжя в умовах воєнного стану.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/06/2026
Першочергові роботи виконано
26/06/2026
Конституція України — 30 років
25/06/2026
«Закрито» вікна у шести багатоповерхівках
25/06/2026
Прозорий захист від уламків скла
25/06/2026
У ботнічному саду з’явилася сенсорна стежка
Усі новини