01.06.2026 11:00
Видалили аварійні дерева та пропололи квітники
У місті тривають сезонні роботи з благоустрою паркових просторів, вулиць та зелених зон міста.
Так, упродовж тижня, з 25 по 31 травня, працівники КРБП «Зеленбуд» та КП «Титан» звалили аварійні дерева на вулицях Південноукраїнській, Запорізькій та Олександрівській. А на вулицях Демократичній, Перспективній і проспекту Ювілейному - пропололи квітники.
Окрім цього, комунальники щодня очищали урни, підмітали пішохідні доріжки та видаляли поріст дерев і кущів.
Серед виконаних минулого тижня робіт – покіс зелених зон площею понад 90 гектарів.
До робіт залучили 18 одиниць техніки та 242 працівники.
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
Покіс трави у Хортицькому районі
22/06/2026
Ремонт доріг продовжується
22/06/2026
Комунальники доглядають за квітниками
22/06/2026
Як проходить благоустрій Хортицького району
20/06/2026
Муніципальна варта підбиває підсумки тижня
Усі новини