05.06.2026 18:30
Встановлюємо камери відеоспостереження в парках міста
Система «Безпечне місто» продовжує розширюватися. Тепер камери з’являються і в парках — для безпеки відвідувачів та збереження майна громади.
У травні в парку Героїв Національної гвардії України встановили 28 камер. Вони охоплюють основні зони відпочинку, мають сучасні функції аналітики та підключені до міської мережі відеоспостереження, до якої інтегровані й підрозділи Національної поліції.
Наразі камери встановлюють ще у шести парках міста.
Відеоспостереження допомагає:
- підвищувати безпеку відвідувачів;
- швидше реагувати на надзвичайні ситуації;
- запобігати випадкам вандалізму;
- допомагати у пошуку дітей;
- робити громадські простори комфортнішими.
Камери також допомагають берегти майно громади — лавки, освітлення, дитячі та спортивні майданчики, щоб парки залишалися охайними, безпечними та зручними для відпочинку.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/06/2026
Нові знання та досвід
26/06/2026
Допомога захисникам запорізького неба
26/06/2026
Міжнародний день на підтримку жертв тортур
26/06/2026
Вшанували пам'ять жертв війни в Україні
Усі новини