22.06.2026 10:00
Комунальники доглядають за квітниками
Минулого тижня, з 15 по 21 червня, в Запоріжжі проводилися системні роботи з благоустрою із залученням працівників КРБП «Зеленбуд» та КП «Титан» - 238 працівників, а також 16 одиниць техніки.
Так, комунальники видаляли аварійні дерева на бул. Шевченка, у сквері «Локомотив» та на інших локаціях, пропололи та доглянули квітники у скверах Олександрівському, на майдані Волі, Театральному, Марії Примаченко та інших зонах відпочинку. Покосили понад 100 га зелених зон.
Крім того, пробітники комунальних підприємств продовжували підтримувати порядок на закріплених територіях. Так, впродовж тижня очищалися урни від сміття, підміталися доріжки, прибиралося випадкове сміття, видалялася поросль дерев та кущів.
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
Як проходить благоустрій Хортицького району
20/06/2026
Муніципальна варта підбиває підсумки тижня
19/06/2026
Щоденний благоустрій Хортицького району
19/06/2026
Шевченківська райадміністрація інформує
19/06/2026
Питання благоустрою на постійному контролі
Усі новини