24.06.2026 09:00
Підвищена увага питанням безбар’єрності
Продовжуємо впроваджувати культуру безбар’єрності у Запоріжжі. Робота проводиться у різних галузях. Зокрема у сфері культури. Заходи проводяться не лише для дітей, молоді, а і для працівників закладів культури.
Так 15 червня у запорізькій дитячій музичній школі №1 для співробітників навчального закладу провели тематичну бесіду «Різні, але рівні». 18 червня – інформаційна бесіда «Гендерна рівність – шлях до справедливого світу» для працівників дитячої музичної школи №2.
Також 18 червня співробітники запорізької дитячої музичної школи №5 взяли участь в обговоренні за результатами вебінару «Навчання та підтримка дітей з ООП: педагогічні стратегії для інклюзивного класу».
20 червня у ПК «Хортицький» пройшов Quiz з безбар’єрності «Права дітей».
Крім того, щодня в ефірі телеканалу «МТМ» транслюється три тематичних відеоролика на тему «Безбар’єрність – це коли ти можеш».
Поділитись
Дізнайтеся також
23/06/2026
ЦНАПи надали понад 3,8 тисячі послуг
22/06/2026
OPEN CALL для науковців та письменників
22/06/2026
Муніципальні автобуси на 100% безабр’єрні
Усі новини